***Lepold sahil oteli

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24, Avusturya
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Müracaatlarınizı lütfen almanca, ingilizce veya fransızca yapınız

Kärnten

Tatil yeri: Avrupa, Avusturya, Kärnten, Velden am Wörthersee
Bulunduğu yer: Konforlu döşenmiş odaları ve apartlarıyla otelimiz Velden koyunun ortasında, gölün hemen kıyısında bulunmaktadır. Yüzme bilmeyenlerin ve çocukların da düşünüldüğü otelimize ait plaj, sizlere şezlonglarıyla, şemsiyeleriyle ve özel soyunma kabinleriyle birlikte bir güneş terası ve su kenarındaki bahçesiyle birlikte bir göl restoranı sunmaktadır.
Otel odası - Apart: Güzel ve rahat, konforlu odalarımız ile olağanüstü göl ve muhteşem çevre manzarasına sahip apartlarımız, banyo veya duş/WC, telefon, uydu televizyonu, kalorifer ve balkonlarıyla oldukça modern bir şekilde donatılmıştır. Á-la-carte restoranımızda uluslar arası yemeklerden ve gerçek Karenti spesiyalitelerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Size sunduğumuz seçme lezzetlerin yanında enfes ızgara yemekler ve mükemmel soğuk yada sıcak büfeler yer almaktadır.
Aktiviteler: Tanınmış Velden kaplıcamızın merkezine yürüyerek yalnızca birkaç dakika içerisinde ulaşılmaktadır. Burada, dünyaca tanınmış Casinosu ve oldukça modern butiklerinde alış veriş yapılan Fun-Meile sizleri heyecanlandıracaktır. Ayrıca, bütün su sporları seçeneklerinin yanı sıra, paraşütle atlama ve Velden plajındaki su kayağı okulu ile yakın civarda tenis ve golf sahaları da bulunmaktadır.
Euro olarak fiyatlar: Kişi başı günlük 45,00 € ile 90,00 € karşılığında otel odası veya apartlar.