***Plážový hotel Leopold

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24, Rakúsko
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Otázky prosíme len nemecky, anglicky, franzúzsky alebo taliansky

Korutany

Miesto. Európa, Rakúsko, Korutany, Velden pri Wörtherskom jazere
Poloha: Uprostred Veldenského zálivu, priamo pri jazere, sa nachádza náš hotel s komfortne zariadenými izbami a hotelovými apartmánmi. Naše vlastné hotelové plážové kúpalisko s detskou plážou a časťou pre neplavcov Vám ponúka slnečnú terasu s lehátkami, slnečníkmi a súkromnými kabínami na prezliekanie, rovnako aj reštauráciu pri jazere so záhradou priamo pri vode.
Apartmány, Hotelové izby: Naše krásne a útulné komfortné izby a apartmány s nádherným výhľadom na jazero a prekrásne okolie sú moderne vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, telefónom, satelitnou TV, kúrením a balkónom. V našej reštaurácii á-la-carte si môžete zvoliť medzi medzinárodnými jedlami alebo pravými korutánskymi špecialitami. Lahodné grilované jedlá a znamenité studené a teplé jedlá formou bufetu dopĺňajú našu kulinársku ponuku.
Aktivity: Iba minútu chôdze Vám stačí na to, aby ste sa dostali do centra známeho kúpeľného strediska Velden. Tu sa môžete nadchnúť obchodným strediskom Fun-Meile so svetoznámym kasínom a nákupom v najmodernejších módnych obchodoch. Ďalej máte k dispozícii na plážovom kúpalisku Velden mimo všetkých možností vodných športov rovnako parašutizmus a školu vodného lyžovania, ako aj v bezprostrednej blízkosti tenisové a golfové ihriská.
Ceny v Euro: Hotelové izby a apartmány od € 45,00 do € 90,00 na osobu a deň.