***Leopold - Hotel nad jeziorem

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24, Austria
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Zapytania prosimy kierować w języku niemieckim, angielskim, francuskim lub włoskim

Karyntia

Miejscowość: Europa, Austria, Karyntia, Velden am Wörthersee
Położenie: W Zatoce Velden, nad samym jeziorem, znajduje się hotel o komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach. Na naszej prywatnej plaży z brodzikiem dla dzieci znajduje się taras do opalania z leżankami, parasolami i indywidualnymi przebieralniami, a także restauracja morska z ogrodem nad samą wodą.
Pokoje, apartamenty: Nasze piękne, przytulne, komfortowe pokoje i apartamenty z cudownym widokiem na jezioro i wspaniałą okolicę posiadają nowocześnie wyposażone łazienki z wanną lub prysznicem i toaletą, telefon, telewizję satelitarną, ogrzewanie i balkon. W naszej restauracji á-la-carte mogą Państwo wybrać potrawy kuchni międzynarodowej, ale także prawdziwe karynckie specjalności. Naszą kulinarną ofertę uzupełniają smaczne potrawy z grilla oraz wyborne zimne i ciepłe bufety.
Aktywny wypoczynek: Wystarczy minuta, by dojść do centrum naszej znanej miejscowości letniskowej Velden. Tu zaś znajdą Państwo wiele możliwości rozrywki, w tym znane na całym świecie kasyno i liczne nowoczesne butiki. Ponadto istnieje możliwość uprawiania wszelkich sportów wodnych, a także paralotniarstwa, w pobliżu znajdują się szkoła nart wodnych oraz korty tenisowe i pola golfowe.
Ceny w Euro: Pokoje i apartamenty w cenach od 45,00 do 90 euro za osobę za dzień.