***Pludmales viesnīca Leopold

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24,
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Pieprasījumus lūdzu sūtīt tikai vācu, angļu, franču vai itāļu valodās

Kärnten

Atpūtas vieta: Eiropa, Austrija, Kärnten, Velden pie Wörther ezera
Atrašanās vieta: Mūsu viesnīca atrodas tieši pie ezera, pašā Feldenes līča sirdī, un piedāvā komfortablus numurus un apartamentus. Mūsu pludmalē ir bērniem paredzēta teritorija un sēklis tiem, kas nevēlas peldēties, kā arī saulaina terase ar atpūtas krēsliem, saulessargiem un individuālām ģērbtuvēm. Ezera krastā atrodas restorāns ar dārzu.
Hoteļa numuriņi-apartamenti: Mūsu skaistie un ērtie numuri un apartamenti piedāvā visas ērtības un brīnišķīgu skatu uz ezeru un krāšņo apkārtni. Katrā no tiem ir vanna vai duša, telefons, satelīta TV, apsilde un balkons. Mūsu restorāna ēdienkartē varēsiet izvēlēties gan pasaules virtuves, gan tradicionālos korintiešu ēdienus. Gardie, uz grila pagatavotie ēdieni, kā arī izsmalcinātas aukstās un karstās uzkodas ir mūsu kulinārās pasaules burvīgie akcenti.
Aktivitātes: Viesnīca atrodas dažu minūšu gājiena attālumā no slavenā ezeru kūrorta Feldenes centra. Jūs savaldzinās pilsētas „Izklaides jūdze” („Fun Mile”) ar tās pasaulslaveno kazino un stilīgajiem veikaliem. Turklāt, papildus visdažādākajiem ūdens sporta veidiem, Feldenē varat izbaudīt izpletņlēkšanu, apgūt ūdens slēpošanu vai doties uz tuvējiem tenisa kortiem un golfa laukumiem.
Cenas EUR: Viesnīcas numuri vai apartamenti – no 45 EUR līdz 90 EUR vienam cilvēkam diennaktī.