***Paplūdimio viešbutis „Leopold“

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24, Austrija
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Prašome teirautis tik vokiškai, angliškai, prancūziškai arba itališkai.

Karintija

Atostogų vieta: Europa, Austrija, Karintija, Veldenas prie Viorterzės
Vietovės aprašymas: Mūsų viešbutis, kuriame yra įrengti patogūs kambariai ir apartamentai, įsikūręs Veldeno įlankos vidury, prie pat ežero. Viešbučiui priklausančiame paplūdimyje yra specialus plotas vaikams su neplaukymo zona. Jums taip pat siūlome saulės terasą su gultais, širmomis ir privačiomis persirengimo kabinomis. Šalia - restoranas su sodu ir suoleliais prie vandens.
Kambariai ir apartamentai: Gražūs ir jaukūs komfortabilūs kambariai ir apartamentai su karališkais vaizdais į ežerą ir didingas apylinkes yra moderniai įrengti, su vonia ar dušu/tualetu, telefonu, palydovine televizija, šildymu ir balkonu. Á la carte restorane galite išsirinkti ir tarptautinių patiekalų, ir susipažinti su tikra Karintijos virtuve. Šį meniu papildo gardūs grilio patiekalai ir puikūs šaltų ir karštų patiekalų bufetai.
Poilsis ir pramogos: Tik viena minutė kelio pėsčiomis ir Jūs - įžymiojo Veldeno paplūdimio viduryje. Užsukti kviečia pramogų molas su pasaulinio garso kazino ir moderniausiais boutique. Be visų vandens sporto galimybių Veldeno paplūdimyje galima leistis parašiutais, lankyti vandens slidžių kursus, žaisti lauko tenisą ir golfą.
Kainos eurais: Kainos eurais nuo 45,00 iki 90,00 eurų vienam asmeniui už parą.