***Strandhotel Leopold

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24, Austrias
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Päringud palume saata üksnes saksa, inglise, prantsuse või itaalia keeles.

Kärntenis

Puhkekoht: Euroopas, Austrias, Kärntenis, Veldenis Wörthersee ääres
Asend: Keset Veldeni lahe rannikut, otse järve ääres asub meie mugavalt sisustatud tubadega ja apartementidega hotell. Meie hotelli rand koos lasterannaga ja mitteujumisalaga pakub Teile päevitamisterassi koos lamamistoolidega, päikesevarjudega ja erariietuskabiinidega kui ka järverestorani istumisvõimalusega järveäärses aias.
Numbritoad: Meie ilusad ja hubased mugavustega toad ja apartemendid, mis suurepärase vaatega järvele ning kaunile ümbrusele, on sisustatud kaasaegselt kas vanniga või duššiga ja WC-ga, telefoniga, sat-TV-ga, kütte ja rõduga. Meie a´-la-carte restoranis võite Te valida rahvusvahelise köögi ja Kärnteni rahvusroogade vahel. Lisaks sellele pakume maitsvaid grillroogasid ja külluslikke külmade ja soojade suupistetega selvelaudu.
Tegevused: Velden, meie tuntud supluspaiga keskus asub minutipikkuse teekonna kaugusel. Siin vaimustavad Teid Fun-ala maailmakuulsa kasiinoga ja moodsad butiigid sisseostude tegemise võimalustega. Lisaks on peale kõikide veespordiharrastuste võimalik lennata ka langevarjuga ja Veldeni rannakuurordis on veesuusakool ning läheduses asuvad tennise- ja golfiväljakud.
Hinnad eurodes: Hotellitoad või apartemendid hinnaga alates € 45,00 kuni € 90,00 inimese kohta päevas.