***Plážový hotel Leopold

A-9220 Velden am Wörthersee, Seecorso 18-24, Rakousko
Tel: +43 4274 2632
Fax: +43 4274 2269
E-Mail: office@strandhotel-leopold.at

Dotazy prosím jenom nemecky, anglicky, franzousky nebo italsky

Korutany

Místo: Evropa, Rakousko, Korutany, Velden u Wörtherského jezera
Poloha: Uprostřed Veldenského zálivu., přímo u jezera, se nachází náš hotel s komfortně zařízenými pokoji a hotelovými apartmány. Naše vlastní hotelové plážové koupaliště s dětskou pláží a částí pro neplavce Vám nabízí slunečnou terasu s lehátky, slunečníky a soukromými kabinami pro převlékání, rovněž i restauraci u jezera se zahradou přímo u vody.
Apartmány, Hotelové pokoje: Naše krásné a útulné komfortní pokoje a apartmány s nádherným výhledem na jezero a překrásné okolí jsou moderně vybaveny koupelnou nebo sprchou/WC, telefonem, satelitní TV, topením a balkonem. V naší restauraci á-la-carte si můžete zvolit mezi mezinárodními jídly nebo pravými korutanskými specialitami. Lahodná grilovaná jídla a znamenitá studená a teplá jídla formou bufetu doplňují naší kulinářskou nabídku.
Aktivity Pouze minutu chůze Vám stačí k tomu, abyste se dostali do centra známého koupelného střediska Velden. Zde se můžete nadchnout obchodním střediskem Fun-Meile se světoznámým kasinem a nákupem v nejmodernějších módních obchodech. Dále máte na plážovém koupališti Velden k dispozici mimo všech možností vodních sportů rovněž parašutismus a školu vodního lyžování, jakož i v bezprostřední blízkosti tenisová a golfová hřiště.
Ceny v Euro: Hotelové pokoje a apartmány od € 45,00 do € 90,00 na osobu a den.